Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylinie

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylinie

MIEJSKO - GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KOBYLINIE

Aleje Powstańców Wielkopolskich 47
63-740 Kobylin
tel./faks: (65) 548-21-86, 548-10-02
MGOPS czynny: 7.15-15.15
e-mail: mgops@kobylin.pl
www.kobylin.opsinfo.pl
www.kobylin-bip.opsinfo.pl

KIEROWNIK - BIURO NR 10

Izabela Domaszewska
Godziny przyjęć interesantów: poniedziałek - piątek 8.00-10.00
tel.: (65) 548-21-86; 548-10-02

POMOC SPOŁECZNA, STYPENDIA SZKOLNE - BIURO NR 2

1. Alina Murawska - specjalista pracy socjalnej - REJON 1

Miasto Kobylin - ulice: 3 Maja, Adama Mickiewicza, Aleje Powstańców Wlkp., Berdychowska, Boruty, Bpa Adama Konarskiego, Bruczek, Cisowa, Czerwona Róża, Dworcowa, Fiołkowa, Gen. Edwarda Grobelnego, Gen. Mariana Langiewicza, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Gen. Jana Nepomucena Umińskiego, Gołębia, Grobla, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Hiacyntowa, Jałowcowa, Jana III Sobieskiego, Jastrzębia, Jodłowa, Józefa Łukaszewicza, Konwaliowa, Krobska, Krótka, Ks. Antoniego Szyperskiego, Leszczyńskich, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Modrzewiowa, Nowy Rynek, Ogrodowa, Plac Andrzeja Glabera, Polskiego Września, Przemysłowa, Rawicka, Rektora Macieja, Rębiechowska, Rynek Marszałka J.Piłsudskiego, Samuela Twardowskiego, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowikowa, Sosnowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Stokrotkowa, Strzelecka, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tulipanowa, Wiosenna, Wolności, Żurawia.

2. Izabela Paszek - pracownik socjalny - REJON 2

Wioski: Długołęka, Górka, Raszewy, Rębiechów, Smolice, Smolice-Kolonia, Sroki, Stary Kobylin, Zalesie Małe, Zalesie Wielkie, Zdziętawy.

3. Marta Misiak - pracownik socjalny - REJON 3

Wioski: Berdychów, Biała Róża, Fijałów, Kuklinów, Lipówiec, Łagiewniki, Nepomucenów, Rojew, Rzemiechów, Starkówiec, Starygród, Targoszyce, Wyganów.
Miasto Kobylin - ulice: Baszkowska, Droga Królewska, Kolejowa, Kościelna, Krotoszyńska, Polna, Rzemiechowska, Wałowa, Zamkowa.

ŚWIADCZENIA RODZINNE - nazwiska od M do Z, ŚWIADCZENIE ZA ŻYCIEM, KARTA DUŻEJ RODZINY, WIELKOPOLSKA KARTA RODZINY - BIURO NR 1

Hanna Jańczak-Tomczyk
Godziny przyjęć interesantów: poniedziałek - piątek 8.00-15.00

ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE (500+), ŚWIADCZENIE DOBRY START (300+), FUNDUSZ ALIMENTACYJNY, ŚWIADCZENIA RODZINNE - nazwiska od A do Ł - BIURO NR 3

1. Małgorzata Gierusz
2. Alina Walkowiak
Godziny przyjęć interesantów: poniedziałek - piątek 8.00-15.00

WSPARCIE RODZINY - ASYSTENT RODZINY - BIURO NR 5

Katarzyna Sobczak

GŁÓWNA KSIĘGOWA - BIURO NR 12

Renata Grabowska
tel.(65) 548-21-86; 548-10-02